ПЕТИЦИЈА ЗА УКИДАЊЕ ТВ ПРЕТПЛАТЕ, ОДУЗИМАЊЕ НАЦИОНАЛНИХ ФРЕКВЕНЦИЈА И ПОВРАЋАЈ НЕЗАКОНИТО НАПЛАЋЕНИХ СРЕДСТАВА
НИСМО ОДУСТАЛИ – БОРБА СЕ НАСТАВЉА!
2025-10-15 12:11:05НИСМО ОДУСТАЛИ – БОРБА СЕ НАСТАВЉА!
Пре извесног времена покренули смо петицију за:
-
укидање обавезне ТВ претплате,
-
одузимање националне фреквенције РТС-у,
-
повраћај незаконито наплаћених средстава грађанима,
-
и успостављање новог, праведног модела јавног информисања.
Овај захтев није настало из хира, већ из потребе да се народ Србије заштити од злоупотребе и медијског мрака. РТС је, уместо да буде сервис грађана, постао сервис политичких структура, затварајући очи пред истином и ућуткујући народ.
Знамо да је ово борба која није лака. Знамо да се пред нама подижу зидови и да су интереси моћних велики. Али исто тако знамо да је истина на нашој страни, као и народ који више не пристаје да буде обманут својим сопственим новцем.
Зато данас јавно поручујемо: НИСМО ОДУСТАЛИ!
Ово је борба свих нас за правду, слободу и достојанство.
Позивамо све грађане да својим потписом, својим гласом и својом подршком стану уз овај захтев. Јер РТС није и не може бити приватни сервис владајућих, већ мора бити сервис народа – или никакав.
Удружење грађана ПРАВДА И ПРАВО