Peticije.online

ПЕТИЦИЈА ЗА УКИДАЊЕ ТВ ПРЕТПЛАТЕ, ОДУЗИМАЊЕ НАЦИОНАЛНИХ ФРЕКВЕНЦИЈА И ПОВРАЋАЈ НЕЗАКОНИТО НАПЛАЋЕНИХ СРЕДСТАВА

ПЕТИЦИЈА ЗА УКИДАЊЕ ТВ ПРЕТПЛАТЕ, ОДУЗИМАЊЕ НАЦИОНАЛНИХ ФРЕКВЕНЦИЈА И ПОВРАЋАЈ НЕЗАКОНИТО НАПЛАЋЕНИХ СРЕДСТАВА / Saopštenja / НИСМО ОДУСТАЛИ – БОРБА СЕ НАСТАВЉА! / Komentari


Gost

#1

2025-10-23 22:04

Поред тога што није сервис НАРОДА, мора се укинути и претплата на свако бројило јер има људи који немају ТВ ,већ плаћају само паушално одржавање струјног места без потрошње електрине енергије.Стање на струјомеру је 0.