Kaznimo monstruma koji je kombijem gazio psa!
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Kaznimo monstruma koji je kombijem gazio psa!
|
Gost |
#12015-06-25 11:00žao mi je što nisam bila tamo.... |
|
| |
|
Gost |
#22015-06-25 12:01Da se ne isplati vrsiti zlocine nad zivotinjama ! |
|
| |
|
Gost |
#32015-06-25 13:10Oduvek se zna da zivotinje imaju dusu,osecanja i ljubav iskrenu, te najbolje i najlepse osobine vecina ljudi,na zalost,sve manje ima! Ja sam potresena ovim dogadjajem ali i mnogim drugim vezanih za zivotinje,tako da bih ovog monstruma i sve ostale mucitelje vesala i okom ne bih trepnula!!! |
|
| |
|
Gost |
#42015-06-25 18:39Čemu komentar, sve je jasno, zna se šta monstrumi zaslužuju! I tome se već jednom mora stati na put!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#52015-06-25 20:07Da se smrada dostojno kazni. Ko ne cijeni bilo čiji život, nije ga ni zaslužio. |
|
| |
|
Gost |
#62015-06-25 20:09to je najmanje sto mogu.... |
|
| |
|
Gost |
#72015-06-25 20:11Ne zelim da ni jedan pas dozivi takvu smrt. Ne zelim da ni jedan covek bude ubica da bi nekome skratio muke. Ne zelim da se takvi monstrumi krecu medju nama. |
|
| |
|
Gost |
#82015-06-25 20:36Kazna za monstruma |
|
| |
|
Gost |
#92015-06-25 20:54Monstruma u zatvor!!!!!! |
|
| |
|
Maja |
#102015-06-25 20:56Tuzno je sto takvi bezdusni ljudi uopste postoje!!!!!! Treba i njemu neko to da uradi sto je on tom nesrecnom psu. Bolestan covek. |
|
| |
|
Gost |
#112015-06-25 21:04Ovo je najmanje što možemo učiniti za ovu nesretnu pseću dušicu i za sve druge koje su skončale svoj jadni pseći život na ovakav ili sličan način, od krvničke ruke jednog od pripadnika "ljudskog" roda kojemu i sama pripadam, ali se iskreno mrzim i sramim toga, kao što se sramim i grozim činjenice da živimo u jednom okrutnom svijetu kojim vladaju ljudi kojima je jedini i isključivi interes vlastito bogaćenje! Nikoga nije briga za ogromnu populaciju svjetske sirotinje kojoj pripadaju i sve životinje na ovom planetu, uključujući i psiće!! |
|
| |
|
Gost |
#122015-06-25 21:06Treba kazniti sve koji oduzimaju zivot bespomocnim zivotinjama |
|
| |
|
Gost |
#132015-06-25 21:17Ubiti debila |
|
| |
|
Gost |
#142015-06-25 21:22"Svi su juče pričali da ih godinama maltretira, da prodaje bez dozvole, da viče na njih stalno, ali da mu ne smeju ništa - kaže ona." Ae da vidimo ko mu ne sme nista!!! U narednih par dana cete mozda ovde citati kako je neko ugazio prodavca cveca k'o vola. Cisto da okusi malo kako to izgleda kada te gaze, jer on jedino taj jezik razume. |
|
| |
|
Gost |
#152015-06-25 21:34Volim zivotinje i mucno mi je da citam a kamoli da gledam kako neki monstrumi od ljudi maltretiraju zivotinje nicim izazvanim. Zato bih ja u ovom slucaju zatvorski kaznio ovog monstruma na duzi period. |
|
| |
|
Gost |
#162015-06-25 21:39skote crkni da sam ja bila tu kojim slučajem ubila bih te idiote bezdušni |
|
| |
|
Ana Mijailovic Autor peticije |
#17 Re:2015-06-25 21:39Potrudicu se da saznam ime i prezime tog coveka, dacu sve od sebe! |
|
| |
|
Gost |
#182015-06-25 21:39Krajnje je vreme da monstrumi koji se iživljavaju nad nedužnim životinjama odgovaraju za svoja nedela!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#202015-06-25 21:42Volim zivotinje i ne podnosim nasilje a pogotovo ovakvo surovo ubistvo. Takve ljude bih sudila kao za ubistvo dece, najstrozija kazna jer ko kaze da je zivotinjska rasa ispod ljudske |
|
| |
|
Gost |
#212015-06-25 21:55Zivotinjama je potrebna pomoc ljudi!!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#222015-06-25 21:59Pohapsiti monstrume i sadiste ! |
|
| |
|
Vojislava |
#232015-06-25 22:02Nemam sumnje da ovakve stvari rade iskljucivo bolesni ljudi. Uvek sam za kaznu, ali kazna bilo novcana bilo zatvorska ne verujem da moze da ima efekta ako se ne ukljuce psihijatri. Ne zbog njega, za njega me bas briga, nego zbog onih koji sutra treba da prodju pored njega i da budu bezbedni u tom mimoilazenju. Bez obzira da li hodaju na dve ili cetiri noge. |
|
| |
|
Gost |
#242015-06-25 22:22Treba kazniti sve monstrume koji namerno ubijaju zivotinje! Treba poostriti zakon |
|
| |
|
vucica |
#25 Gost2015-06-25 22:36Mozda se pojavi neki muskarac, koji ce ovoj jajari skresat brkove.
|
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.