Peticija za rekonstrukciju ulice Toma Zdravković
Ulica Tome Zdravkovića je izuzetno važna jer njome roditelji voze decu u vrtić,,Oblačak". Strma, nebezbedna, uska, često se dese i tuče jer automobili ne mogu da se mimoiđu, pa dođe do sudara i onda se automobili oštete, gume često probuše ili isteku. Kamenje se kotrlja nakon kiše, pa ljudi često i padaju ukoliko idu peśice. Deca svemu tome prisustvuju i svedoče. Često budu i uznemirena, a ne bi smela da tako odlaze u vrtić. Neki automobili se i zaglave u toj izuzetno kratkoj ulici koja je košmar celoj zajednici. Molimo vas da potpišete našu peticiju kako bi se rešio problem koji imamo i koji nam je veoma važan. 





Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Zar niste primili e-poruku sa potvrdom ili da li želite da uklonite svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodeli ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dostigne više potpisa.
Plaćeno reklamiranje
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.